Cagliari vs Lazio oraz Crystal Palace z Brighton były to dwa najciekawsze spotkania jakie zostały rozegrane w poniedziałek 16 grudnia. Przede wszystkim pojedynek we włoskiej Serie A obfitował w bramki. A jak się zakończyło te starcie? Zobacz!

Skróty online w internecie z piłki nożnej

Skróty online w internecie z piłki nożnej

Cagliari na pewno czuje ogromny niedosyt w spotkaniu z Lazio. Bowiem to gospodarze do 92 minuty prowadzili 1-0. Rzymianie natomiast zagrali konswketnie do ostatniej minuty i mogli ostatecznie cieszyć się z wygranej 1-2.

Na pewno takiego zwrotu akcji mało kto się spodziewał jak w pojedynku pomiędzy Cagliari z Lazio. Jednak ten mecz nie zawiódł pod względem bramek, ponieważ znowu padło ich sporo” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Crystal Palace można powiedzieć, że po poniedziałkowym pojedynku może czuć nieco szczęścia, ponieważ ekipa Brighton była lepsza, a poza tym stwarzała sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki, ale nie potrafią ich wykorzystać. Pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem 1-1.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Cagliari – LazioSerie AOglądaj online!
Crystal Palace – BrightonPremier LeagueOglądaj online!
PoprzedniSkróty przez internet za darmo online, m.in. Arsenal vs Manchester City – 15 grudnia (niedziela)
NastępnyPowtórki spotkań z piłki nożnej przez internet online, m.in. Dortmund vs Lipsk – 17 grudnia (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.