Bukmacher Forbet we wtorek 7 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00 i cieszyć się z ewentualnej większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Podstawowym warunkiem jakim trzeba spełnić, żeby wygrana była większa o 12% to dokonanie zawarcia kuponu w dniu 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale bez zdarzeń długoterminowych.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Z tej promocji zostaną wykreślone wszystkie kupony, które:

  • zostały zawarte systemowo
  • zagrane za środki bonusowe

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji,m a poza tym jego kupn zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy jego wygraną automatycznie o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPodsumowanie sobotnich spotkań ligowych – 4 maja
NastępnyLiverpool – Barcelona: Skrót i bramki za darmo (7 maja – czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.