Korona wirus również bardzo mocno odbił się na sporcie.To wszystko sprawiło, że większość dyscyplin jest zawieszonych. Jednak bukmacher STS nie próżnuje i nagradza swoich graczy bonusami. Wszyscy typerzy co tydzień w promocji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Pula nagród w tej ofercie wynosi 25 000 PLN.

Extra gotówka dla typerów za darmo. Bonus co tydzień.

Extra gotówka dla typerów za darmo. Bonus co tydzień.

Świat sportu obecnie stoi. Jednak gracze nie przestają typować. Na przestrzeni ostatnich tygodni sporą popularnością cieszy się obstawianie E-sport, czy też ping – ponga.

Bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której gracze co tydzień mogą otrzymać darmowe środki.

Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać, a zajmie to dosłownie chwilę. Pierwszy krok jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl. Następnie trzeba przejść w zakładkę „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” i kliknąć w przycisk „Dołącz”.

Darmowa gotówka dla graczy.

Następnie pozostaje już obstawienie meczy. W ramach tej oferty bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to muszą być równo cztery zdarzenia.

Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, zaczynając od piłki nożnej, e-sportu, a kończąc na ping – pongu. Jednak obowiązkowo muszą być z oferty przedmeczowej.

BetClic kod promocyjny na start

Warto jest mieć na uwadze, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka minimalna zakładu to 15 PLN.

Trzeba pamiętać, że w każdym etapie, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 gracze mają prawo do odebrania jednego bonusu.

Gracze, których zakłady zostały wygrane oprócz wygranej podzielą się pulą nagród, która wynosi w tej akcji, aż 25 000 PLN. Środki znajda się na kotach graczy najpóźniej do trzech dni od momentu zakończenia każdego okresu rozliczeniowego.

Jaki jest kod w STS? Bonus bez depozytu 2020

Limitowaną ofertą już na sam początek przygotował Polski bukmacher STS. Nowi gracze już na początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Chcąc liczyć na darmowe środki gracz obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Wówczas otrzyma w prezencie już 29 PLN i bez wpłaty własnej.

Na kolejne środki nawet do 1200 PLN może liczyć ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości dokonanego przez gracza depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDarmowy bonus na E-sport od Fortuny. 25 PLN dla typerów
NastępnyDarmowe skróty i bramki w internecie, m.in. Hoffenheim vs Hertha – 16 maja [sobota]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.