Typujesz tenis? Jak tak, to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który to oferuje swoim graczom zakłady bez podatku.

Wygrywaj więcej z bukmacherem LvBet o 14%

Wygrywaj więcej z bukmacherem LvBet o 14%

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja obowiązuje do 14 lipca, czyli podczas trwania Wimbledonu. Na kuponie mogą znaleźć się tylko zdarzenia z tego turnieju, zarówno panów singla jak i debla.

Należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Gracz, który jej nie posiada może ją w szybki sposób pobrać ze strony bukmachera, a następnie ją zainstalować. Cały ten proces nie zajmie zbyt dużo czasu.

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Darmowy bonus u bukmachera Kod promocji: BETONLINE

Stawka zarówno minimalna jak maksymalna stawka nie jest określona. Lecz kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik, który pełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większe wygrane o 14% u bukmachera.

Bonus dla nowych graczy

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus na start w wysokości 20 PLN.

Wystarczy założyć nowe konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę. Bonus trafi na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPosumowanie środowych spotkań piłkarskich – 3 lipca
NastępnyBramki i skrót Chile vs Peru online za darmo- 4 lipca (czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.