Masz zamiar dokonać zawarcia kupon w piątek 26 kwietnia? Jak tak to warto jest skorzysta z promocji bukmachera Forbet i cieszyć się z większej wygranej o 12%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie w piątek 26 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. Chcąc cieszyć się większą wygraną u bukmachera, właśnie w tych godzinach trzeba dokonać zawarcia kuponu.

Bukmacher wymaga, żeby każdy kupon promocyjny składał się minimum z trzech zdarzeń, gdzie kurs każdego z nich ie może być mniejszy niż 1.30. Jednak na kuponie mogą znajdować się zdarzenia jedynie przedmeczowe z wyłączeniem oferty długoterminowej.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz wszystkie kupny zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji. Również nie biorą udziału w tej promocji kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do Tego twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie większy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPodsumowanie spotkań ligowych – 26 kwietnia (czwartek)
NastępnySkróty i bramki ze spotkań ligowych – 26 kwietnia (piątek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.