Brazylia oraz Argentyna to pierwsze dwa zespoły, które zapewnił sobie awans do półfinału Copca America. Poza tym w piątek zostały rozegrane kolejne konfrontacje w rozgrywkach Puchar Narodów Afryki. Bramki oraz skróty z tych i innych pojedynków możesz obejrzeć online za darmo.

Darmowe skróty oraz z bramkami online dzisiaj

Darmowe skróty oraz z bramkami online dzisiaj

Brazylia wygrała z Paragwajem dopiero po rzutach karnych i tym samym awansowała do finału tych rozgrywek. Lecz trzeba podkreślić, że Canarinhos nie powala na kolana.

Nieznacznie lepiej zaprezentowała się Argentyna, która wygrała z Wenezuelką 2-0. Messi i spółka mieli problemy z utrzymaniem się przy piłce, ale ostatecznie wygrali 2-0.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

W 22 minucie Maroko wyszło na prowadzenie z Wybrzeżem Kości Słoniowej, którego już nie oddało do końca spotkania. Chociaż trzeba przyznać, że mecz nie był na zbyt wysokim poziomie, ponieważ obie ekipy skupiły się przede wszystkim na defensywie.

Ameryki z „kwitkiem”odprawiły gospodynie Mundialu kobiet wygrywając 2-1. Chociaż trzeba przyznać, ze Francuzi zagrały lepszy pojedynek, ale to właśnie zarodnikowcu zza Oceanu były bardziej skuteczne i to one cieszył się z awansu do półfinału.

MeczRoozgrywiSkrót online
Brazylia – ParagwajCopa AmericOglądaj!
Wenezuela – ArgentynaCopa America Oglądaj!
Maroko – WKSPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Francja – USAMŚ kobiet Oglądaj!
PoprzedniBramki i skróty z Pucharu Narodów Afryki online za darmo – 27 czerwca (czwartek)
NastępnyPodsumowanie sobotnich spotkań online za darmo – 29 czerwca (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.