W czwartek 23 maja Polacy zagrali z Kolumbią w pierwszej serii spotkań Mistrzostw Świata w piłce nożnej do lat 20. Zobacz w pełni za darmo skrót tego i pozostałych czwartkowych konfrontacji, które zostały rozegrane na Mundialu.

Darmowe skróty i bramki spotkań z Mundialu U20

Polska przegrała 2-0 z Kolumbią w pierwszej serii spotkań Mundialu U 20. Jednak można powiedzieć, że i tak mieliśmy sporo szczęścia, ponieważ rywale byli zdecydowanie lepsi pod każdym względem od naszego zespołu!

W drugim spotkaniu naszej grupie Senegal rozbił Tahiti 3-0. Kapitalne spotkanie rozegrał Sagna, który strzelił trzy branki! Na listę strzelców wpisał się już w pierwszej minucie spotkania!

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

W grupie B Japonia mierzyła się z Ekwadorem. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, ale na pewno znacznie większy niedosyt po tym spotkaniu czuję Ci drudzy. Piłkarze Ekwadoru utrzymywali się znacznie dłużej przy piłce, stworzyli sobie więcej sytuacji, ale nie potrafili ich zamienić na bramki.

Kibice, którzy zgromadzili się na stadionie w Gdyni, gdzie był rozgrywany pojedynek pomiędzy Meksykiem, a Włochami nie mogli narzekać na nudę. Emocji nie brakowało tam od pierwszej do ostatniej minuty. Obie ekipy zagrały otwarte spotkani, ale ostatecznie górą byli Włosi wygrywając 2-1.