W piątek 21 czerwca doszło do kolejnych dwóch spotkań podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy: Anglia grała z Rumunią oraz Francja z Chorwacją. Skróty i bramki z tych i pozostałych piątkowych konfrontacji możesz obejrzeć online i to za darmo.

Darmowe skróty i bramki online

Sporą niespodziankę zanotowała drużyna Urugwaju, która do pojedynki z Japonia przystąpiła jako zdecydowany faworyt. Mimo, że zespół z Ameryki przeważał od pierwszej minuty nie był wstanie zanotować zwycięstwa, ponieważ pojedynek zakończył się remisem 2-2.

Pierwsze sobotnie spotkanie w Mistrzostwach Europy U21 była to konfrontacja pomiędzy Anglią, a Rumunią. Po fantastycznej końcówce spotkania ostatecznie wygrali Rumuni 4-2. Warto jest podkreślić, ze wszystkie bramki w ostatnich dwudziestu pięciu pojedynkach.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

O godz. 21:00 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Francją, a Chorwacją. Pojedynek rozpoczął się kapitalnie dla Trójkołowych, gdzie to wyszli na prowadzenia już w 8 minucie po bramce Dembele. Zobacz, czy udało się Francji dowieść zwycięstwo do końca pojedynku.