Śmiało można powiedzieć, że w niedziele 21 czerwca było ilka ciekawych starć w piłce nożnej. Na pierwszy plan na pewno wysuwa się pojedynek derbowy w Premier League. A dokładnie mówiac konfrontacja pomiędzy Evrtonem z Liverpoolem. W LaLiga natomiast zostało rozegrane starcie pomiędzy Realem Sociedad z Realem Madryt.

Darmowy skrót meczu Everton Liverpool

Darmowy skrót meczu Everton Liverpool

Bezbramkowy remisem zakończyło się spotkanie derbowe w Liverpoolu, gdzie to Everton poejmował na własnym obiekcie The Reds. Owszem podopieczni Kloppa utryzmywali się dłużej przy piłce, ale w żadnym wypadku nie przeożyło się to na sytuacje brakowe.

Rezultatem 1-2 zakończyło się natomiast spotkanie pomiędzy Aston Villa z Chelsea. The Blues zagrali bardzo dobre spotkanie. Stwarzali sobie dogodne sytuacji do strzelania bramki, które potrafili zamienić na bramki.

BetFan kod promocyjny

Komplet punktów wywalczyłą w hicie kolejki drużyna Realu Madryt. Królewscy na wyjeździe pokonali 2-1 „immiecznię” z Sociedad. Jednak trzeba zaznczyć, że był to wyrównany pojedynek, ale to właśnie podopieczni Zidana mogli cieszyć się ostatecznie z wygranej.

Interem na San Siro pokonał ekipę Sampodorii 2-1. Chociaż śmiało można powiedzieć, że wynik nie pokazuje tego co działo sie na boisku. Bowiem przez zdecydowaną większośc meczu przeważali podopieczni Contego, ktorzy mieli ogromne problemy ze skutecznością.