Trzeba powiedzieć, że w niedzielę 11 października emocji w piłce nożnej nie brakowało. Bowiem za nami bardzo ciekawe mecze w Lidze Narodów, ponieważ zostały rozegrane takie starcia, jak Polska vs Włochy, Francja vs Portugalia, czy też Anglia vs Belgia.

róDarmowe skróty meczów online

Darmowe skróty meczów online

Polacy zagrali poprawne spotkanie z Włochami. Owszem może nasza grała nie byłą zbyt dobra w ofensywie, ale dzielnie bronili się z rywalem. Podopieczni Manciniego byli ekipą, która dominowała przez większość meczu, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Portugalczycy dobrze rozpoczęli spotkanie z Francuzami, ale ostatecznie ten mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Obie drużyny miały okazje do strzelania bramki, ale ani razu piłka nie znalazła się w bramce.

BetFan kod promocyjny

Rezultatem 2-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Anglią z Belgią. Pomimo, że zmierzyły się ze sobą ekipy, które mają spory potencjał w ofensywy to oddanie celnych strzałów przychodziło im z wielkim trudem.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – WłochyLiga NarodówOglądaj online
Francja – PortugaliaLiga NarodówOglądaj online
Anglia – BelgiaLiga NarodówOglądaj online

PoprzedniFortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN
NastępnyDarmowe skróty meczów w Lidze Narodów w internecie, m.in. Chorwacja vs Francja – 14 października [środa]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.