Za nami pierwsze spotkania po przerwie reprezentacyjnej. W piątek 18 października zostały rozegrane chociażby spotkania w Bundeslidze, Ligue 1 czy też LaLiga. Bramki i skróty z tych spotkań są dostępne online i to za darmo.

Darmowe skróty i bramki z piątku

Darmowe skróty i bramki z piątku

PSG od pierwszej minuty przeważało podczas pojedynku z Nice. I trzeba powiedzieć, że podopieczni Tuchela pewnie wygrali swój pojedynek 4-1.

BetClic kod promocyjny na start

Jedyne piątkowe spotkanie zostało rozegrane pomiędzy Frankfurtem z Leverkusen. Spotkanie wygrali gospodarze 3-0. Jednak Aptekarze mogą mówić o sporym niedosycie w tamtym pojedynku, ponieważ byli zespołem bardziej aktywniejszym przez całe spotkanie.

Piłkarze Frankfurtu pewnie wygrali swój pojedynek, ale wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie to piłkarze Bayeru byli dużo mocniejszym zespołem” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Rezultatem 1-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Granadą z Osasuną. Gospodarze wygrali skromnie te spotkanie, ale trzeba przyznać, że spotkanie nie stało na wysokim sportowym poziomie.

MeczRozgrywkiTransmisja
Nice – PSGLigue 1Oglądaj online!
Granada – OsasunaLaLiga Oglądaj online!
Frankfurt -Leverkusen Bundesliga Oglądaj online!
PoprzedniKwalifikacje do EURO 2020: Bramki i skróty za darmo, m.in. Finlandia vs Armenia – 15 października (wtorek)
NastępnySkróty i bramki online za darmo, m.in. Crystal Palace vs Manchester City – 19 października (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.