Poznaliśmy w czwartkowy wieczór drużyny, które awansowały do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy. W kwalifikacjach występowały dwa nasze zespoły, tj. Cracovia oraz Legia Warszawa. Skróty i bramki z pojedynków eliminacyjnych możesz obejrzeć online i to za darmo!

Liga Europy: skróty spotkań i bramki online

Liga Europy: skróty spotkań i bramki online

Cracovia przed tygodniem zagrała dobry pojedynek z Dun. Stredą przede wszystkim w pierwszej połowie. Jednak spotkanie zakończyło się remisem 1-1 co dawało przewagę Pasom przed rewanżem, który Pasy rozgrywali na własnym obiekcie. Podopieczni Probierza rozpoczęli drugi mecz z Dun. Stredą niezywkle dobrze, bo od prowadzenia w 2 minucie po bramce Lopesa. Jednak obejrzyj skrót i bramki z tego pojedynku i zobacz, czy udało się Cracovii awansować dalej!

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

Mimo przegranego swojego spotkania 2-0 drużyny Brondby z HJK to jednak Duńczycy awansowali do kolejnej rundy eliminacji. Przede wszystkim przez wynik z pierwszego spotkania, gdzie piłkarze Brondby wygrali 4-1. Trener Duńczyków – Frederiksen dał odpocząć swoim podstawowym piłkarzom w tym Wilczkowi, który przed tygodniem strzelił dwie bramki. Polak na murawie pojawił się w 58 minucie, ale nie wpisał się na listę strzelców.

Emocji nie brakowało podczas czwartkowego spotkania pomiędzy Univ. Craiova z Sabail. Przed tygodniem spotkanie zakończyło się wygraną tego pierwszego zespołu 3-2, ale dzisiaj obie ekipy zagrał znowu ofensywnie, gdzie to bramek nie brakowało od pierwszej minuty.

„Nie da się ukryć, że znacznie lepsze humory po czwartkowych spotkaniach są w zespole warszawskim niż krakowskim. Jednak trzeba podkreślić, że podopieczni Probierza zagrali poprawne spotkanie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Legia Warszawa od pierwszej minuty zaatakowała bramkę ekipy Europy FC. Wojskowi bardzo szybko wyszli na prowadzenie po bramce Carliosa. Chwilę później padła bramka na 2-0. Podopieczni Vukovića przeważali przez zdecydowaną większość spotkania, a czy udało się strzelić więcej bramek?

MeczRozgrywkiSkrót i bramki za darmo
Cracovia – Dun. StredaEliminacje Ligi EuropyOglądaj online!
Inter Turku – Brondby Eliminacje Ligi Europy Oglądaj online!
Univ. Craiova – Sabail Eliminacje Ligi Europy Oglądaj online!
Legia – Europa FC Eliminacje Ligi Europy Oglądaj online!

PoprzedniDarmowe skróty i bramki z eliminacji Ligi Mistrzów, m.in. Piast – BATE – 17 lipca (środa)
NastępnyBramki i skróty z piątkowych spotkań PKO Ekstraklasy online – 19 lipca (piątek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.