Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze spotkanie, jakie zostało rozegrane w środę 22 czerwca był to pojedynek pomiędzy Liverpoolem z Chelsea w angielskiej Premier League. Poza tym we włoskiej Serie A zostały rozegrane chociażby, takie konfrontacje jak Parma vs Napoli, czy też Inter vs Fiorentina.

Skróty i bramki online za darmo

Skróty i bramki online za darmo

Aż osiem bramek padło podczas hitowego spotkania w angielskiej Premier League,w który to starciu Liverpool mierzył się z Chelsea. Ostatecznie po niezywkle emocjonującym pojedynku lepsi wygrali się podopieczni Kloppa, którzy to wygrali te starcie 5-3.

Śmiało można powiedzieć, że dosyć sensacyjnym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Parmą z Napoli. Bowiem ten mecz wygrali gospodarze 2-1. Śmiało można powiedzieć, że mało kto się spodziewał takiego rezultatu, bowiem to właśnie podopieczni Gattuso byli faworytami tego meczu.

polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2020

Do kolejnej niespodzianki we włoskiej Serie A można śmiało powiedzieć, że doszło podczas rywalizacji pomiędzy Interem z Fiorentiną. Do tego starcia, jako faworyci przystąpili podopieczni Contego, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Liverpool – ChelseaPremier LeagueOglądaj online
Parma – NapoliSerie AOglądaj online
Inter – FiorentinaSerie AOglądaj online