Nowi gracza legalnego bukmachera PZBuk mogą liczyć na start na darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Typer, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym może liczyć nawet na darmowe 500 PLN.

1000 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

1000 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawowa czynność w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać to można wyłącznie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces zakładania konta to kwestia zaledwie kilku dosłownie minutek. Z prostej jednej przyczyny wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Po dokonaniu weryfikacji danych, gracz może dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

Kod promocyjny u bukmachera PZBuk za darmo

Należy jednak pamiętać, że chcąc otrzymać darmowe środki należy jednak wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Należy jednak wiedzieć, że jest to jedyna możliwość jego wpisania. Później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

BetFan kod promocyjny

Bonus za wpłatę do 500 PLN

Użytkownik, który wykonał te czynności musi już jedynie dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją. Polskie zakłady bukmacherskie Pzbuk przyznaje bonus 100% za pierwszy depozyt, np. gracz dokonał wpłacił 400 PLN, to druga taka sama wartości znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom szereg innych ciekawych bonusów, jak „komborakieta”, czy też „kombodoładowanie”, w których to akcjach można liczyć na większe wygrane.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

PoprzedniDarmowe skróty i bramki z sobotnich spotkań online – 23 listopada
NastępnyObszerne skróty i bramki spotkań ligowych – 24 listopad (niedziela)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.