We wtorek 2 lipca poznaliśmy wszystkie zespól, które zagrają w 1/8 finału Pucharu Narodów, ponieważ doszło do rozstrzygnięć w grupach E i F. Skróty tych pojedynków możesz obejrzeć online i to z darmo.

Darmowe skróty i bramki ze spotkań piłkarskich

Darmowe skróty i bramki ze spotkań piłkarskich

Ghana do konfrontacji z Gwinea – Bissau przystąpiła jako zdecydowany faworyt. Myśleć o bezpośredni awanse do kolejnej rundy i ie patrząc na pojedynki pomiędzy Kamerunem, a Beninem. To właśnie Ghana musiała wygrać ten mecz. A czy udało się tej drużynie zdobyć trzy punkty? Zobacz.

Kamerun do ostatniego pojedynku w fazie grupowej z Beninem przystąpił jako zdecydowany faworyt. Możliwości, potencjał czy klasa piłkarzy przemawiają za Kamrunem. Podopieczni Seedorfa od pierwszej minuty zaczęli atakować bramkę swoich przeciwników, ale czy udało się temu zespołowi zdobyć komplet punktów?? Zobacz skrót tego pojedynku.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Jedno ze spotkań w grupie E to pojedynek pomiędzy Tunezją, a Maurentnią. Tunezyjczycy zaprezentowali się dosyć przeciętnie w dwóch wcześniejszych pojedynkach. Jednak do konfrontacji w ostatniej serii spotkań fazy grupowej przystąpili jako faworyci. a czy udało im się wygrać pierwszy mecz podczas PNA 2019?

SpotkanieRozgrywkiSkrót online
Ghana – GwineaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Kamerun – BeninPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Tunezja – MauretaniaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
PoprzedniESL One Cologne w CS:GO zakłady bez podaktu u bukmachera LvBet
NastępnyPosumowanie środowych spotkań piłkarskich – 3 lipca
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.