W związku z dwudziestą drugą kolejką angielskiej Premier League bukmacher BetClic przygotował promocję „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej akcji pula nagród wynosi 20 000 PLN!

Bonus dla typerów od bukmachera

Bonus dla typerów od bukmachera

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Typerze z tej akcji mogą skorzystać do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Warto jest mieć na uwadze, że do tej promocji trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Podczas trwania tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

Gracz podczas trwania promocji może oddać tylko podstawowe typy, tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Przed nami natomiast takie spotkania, jak chociażby Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley oraz Everton vs Brighton.

Każdy użytkownik podczas tej akcji może oddać pięć zakładów. Jednak warto jest mieć na uwadze, że stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN.

BetFan kod promocyjny

Pula nagród to 20 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupony spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostały rozliczone jako wygrane.

Bonusy na kontach użytkowników znajda się najpóźniej 14 stycznia do godz. 23:59.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Legalny bukmacher w Polsce BetClic online oferuje graczom pakiet powitalny w skład, którego wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka do 510 złotych. Gracze z tego bonusu będą mogli skorzystać pod warunkiem, ze wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Zakład jak okaże się wygrany to dobrze. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniSkrót meczu Manchester United vs Manchester City w EFL Cup online – 7 stycznia (wtorek
NastępnyObszerne skróty z spotkań pucharowych, m..in. Leicester vs Aston Villa – 8 stycznia (środa)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.