Jedna z najnowszych ofert bukmachera Betclic Polska jest to akcja „Świąteczny Król Typerów”. W tej promocji wszyscy typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra środki. Codzienne na konto gracza trafi nawet 1000 PLN.

Pewne bonusy za aktywność dla graczy w Betclic.

Pewne bonusy za aktywność dla graczy w Betclic.

Warunki tej oferty są bardzo proste i czytelne. Wystraczy jedynie zawierać zakłady AKO, na których mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie. A za każdy wygrany kupon gracz uzbiera punkty do rankingu.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Dodać jest warto, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach:

 • 1 etap: od 1 do 6 grudnia
 • 2 etap: od 7 do 13 grudnia
 • 3 etap: od 14 do 20 grudnia

Pewna gotówka dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher Betclic Polska w ramach oferty promocyjnej „Świąteczny Król Typerów” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.20.

Warto jest zaznaczyć, że typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Wszyscy typerzy w ramach tej oferty mogą zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Betfab kod promocyjny na start

Za kupony, które zostaną rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki gracz otrzyma punkty:

Przykład: jeśli wygrasz dwa zakłady po kursie 5,00 i po kursie 5,00, łącznie otrzymasz 10 punktów w klasyfikacji generalnej.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego 25 graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów otrzymają extra środki:

 • Miejsce 1. 4000 zł
 • Miejsce 2. 2000 zł
 • Miejsca 3-5. 1000 zł
 • Miejsca 6-7. 800 zł
 • Miejsce 8. 600 zł
 • Miejsce 9-10. 400 zł
 • Miejsca 11-15. 300 zł
 • Miejsca 16-20. 200 zł
 • Miejsca 21-25. 100 zł

Poza tym to nie wszystko. Codziennie na konto gracza może trafić bonus o wartości 1000 PLN. Pod warunkiem, że zagrany zakład okaże się wygrany, a kurs całkowity najwyższy.

Betclic kod promocyjny na start 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną w postaci bezpiecznego kuponu. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto gracza, zaś w przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniSkróty meczów z Ligi Europejskiej w internecie, m.in. Lech Poznań vs Benfica – 10 grudnia (czwartek)
NastępnyObszerne skróty meczów online w internecie, m.in. Barcelona vs Levante – 13 grudnia (niedziela)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.