Emocji podczas EURO 2020 w niedzielę 13 czerwca śmiało można powiedzieć, że nie brakowało. a nami bardzo ciekawe potyczki, jak chociażby Holandia vs Ukraina, czy też Anglia vs Chorwacja oraz Austria vs Macedonia.

Obszerne skróty meczów z EURO 2020 w internecie

Obszerne skróty meczów z EURO 2020 w internecie

Pierwszy mecz, jaki miał miejsce wczoraj była to potyczka pomiędzy Anglikami z Chorwatami. Zespół z Bałkanów pomimo dobrej klasy piłkarzy, a także sporego potencjału od dłuższego czasu już zawodzi. Wczoraj w dodatku musieli uznać wyższość Anglików. A mecz zakończył się wnykiem 1-0.

Austria przeważała rzez zdecydowaną większość rywalizacji z Macedonią Północną. Byli zespołem dużo bardziej aktywniejszym pod każdym względem. Ostatecznie wygrali 3-1, ale przez większość rywalizacji na tablicy wyników widniał rezultat 1-1.

polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2021

Bardzo dużo emocji przyniosło ostatnie niedzielne spotkanie, w którym to Holendrzy grali z Ukrainą. Oranej prowadzili 2-0, ale Ukraińcy wyrównali stan rywalizacji. Chociaż ostateczny cios zadali Holendrzy w ostatnich minutach. Nadmienić jest warto, że wszystkie pięć bramek padło w drugiej połowie!

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Anglia – ChorwacjaEURO 2020Oglądaj online
Austria – MacedoniaEURO 2020Oglądaj online
Holandia – UkrainaEURO 2020Oglądaj online
PoprzedniSkrót meczu Polska – Rosja online w internecie – 1 czerwca
NastępnyEURO: Bramki, skróty, obszerne skróty meczów w internecie, m.in. Francja – Niemcy online – 15 czerwca
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.