W niedzielę 20 grudnia doszło do kilku ciekawych pojedynków w najmocniejszych ligach w Europie. Za nami przecież takie konfrontacje, jak m.in. Tottenham vs Leicester, Lille vs PSG, czy też Lazio vs Napoli. Skróty meczów dostępne są w internecie online.

Skróty i bramki online w internecie za darmo

Skróty i bramki online w internecie za darmo

Tottenham jest nadal bez zwycięstwa. Koguty podczas niedzielnego spotkania przegrały swoje spotkanie na własnym obiekcie z Leicester 0-2. I trzeba podkreślić, że Lisy zasłużyli na te zwycięstwo, ponieważ byli dużo bardziej aktywniejszym zespołem od swoich przeciwników.

Śmiało można powiedzieć, że konfrontacja pomiędzy Lille z PSG zawiodła wielu fanów. Bowiem podczas tego meczu nie zobaczyliśmy żadnej bramki. Ba, obie ekipy oddały zaledwie trzy celne strzały na bramkę rywali.

Betfab kod promocyjny na start

Lazio o ligowe punkty walczyło z Napoli. Rzymianie tą konfrontację wygrali 2-0. Owszem bardziej aktywniejszym zespołem byli przyjezdni, ale piłkarze gospodarzy zagrali niezywkle skutecznie. Oddając dwa celne strzały za każdym razem piłka znalazła się w bramce przeciwników.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Tottenham – LeicesterPremier LeagueOglądaj online
Lille – PSGLigue 1Oglądaj online
Lazio – NapliSeria AOglądaj online
PoprzedniSkróty meczów online w internecie za darmo, m.in. Liverpool vs Tottenham – 17 grudnia (środa)
NastępnyDarmowe skróty meczów w internecie, bramki online, m.in. Valladolid vs Barcelona – 22 grudnia (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.