Na brak emocji w czwartek 4 listopada nie można było narzekać. Bowiem za nami takie rywalizacje, jak chociażby Legia Warszawa vs Napoli, Monaco vs PSV oraz Marsylia vs Lazio. Zobacz darmowe skróty z tych konfrontacji.

Darmowe skróty meczów w internecie online

Darmowe skróty meczów w internecie online

Legia Warszawa niewątpliwie udanie rozpoczęła swoje spotkani z Napoli, bo od szybkiego prowadzenia. Jednak ostatecznie mecz wygrali przyjezdni 4-1!

Można powiedzieć, że mocno zawiódł pojedynek pomiędzy Monaco z PSV. Niewątpliwie większość spodziewała się bramkę w tej rywalizacji, a obie ekipy przez całe spotkanie nie oddały nawet jednego celnego strzału.

Bonus 34 PLN bez żadnej wpłaty w Superbet

Remisem 2-2 zakończyło się niewątpliwie jedno z dosyć bardziej ciekawszych wczorajszych meczy. A mianowicie rywalizacja pomiędzy Marsylią z Lazio. Chociaż na pewno większy niedosyt po tym starciu czują gospodarze. Jednak odnotować jest warto, że jednego gola dla OM strzelił Milik.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Legia Warszawa – NapoliLiga EuropyOglądaj online
Monaco – PSVLiga EuropyOglądaj online
Marsylia – LazioLiga EuropyOglądaj online
PoprzedniLiga Mistrzów skróty meczów w internecie, m.in. Liverpool vs Atletico Madryt – 3 listopada (środa)
NastępnyDarmowe skróty meczów online w internecie, m.in. Milan vs Inter – 7 listopada (niedziela)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.