Pomimo, że mamy środek tygodnia to mecze ligowe są rozgrywane w najmocniejszych ligach europejskich. Za nami przecież takie konfrontacje, jak chociażby Wolves vs Chelsea, Real Madryt vs Ath. Bilbao, Manchester City vs WBA.

Darmowe powtórki, skróty meczów w internecie online

Darmowe powtórki, skróty meczów w internecie online

Rezultatem 2-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Wolves z Chelsea. Jednak na pewno większy niedosyt po tamtym starciu czuje ekipa The Blues, która pomimo, ze przeważała przez większość rywalizacji to jednak nie udało im się zdobyć kompletu punktów.

Trzeba podkreślić, że do sporej niespodzianki doszło w drugiem wtorkowym meczu angielskiej Prmeier League. Manchester City podejmował wówczas WBA. Pomimo, że Obywatele byli zdecydowanymi faworytami tamtego starcia to starcie zakończyło się remisem 1-1.

polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2020

Natomiast Real Madryt nie zwalnia tempa. Królewscy podczas wtorkowego spotkania nie dali większych szans Ath, Bilbao i wygrali ten pojedynek 3-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Wolves – ChelseaPremier LeagueOglądaj online
Manchester CIty – WBAPremier LeagueOglądaj online
Real Madryt – Ath. BilbaoLaLigaOglądaj online
PoprzedniObszerne skróty meczów online w internecie, m.in. Barcelona vs Levante – 13 grudnia (niedziela)
NastępnySkróty meczów online w internecie za darmo, m.in. Liverpool vs Tottenham – 17 grudnia (środa)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.