Pomimo, że mamy okres świąteczno – noworoczny to nie ma wolnego dla piłkarzy. W poniedziałek 28 grudnia zostały rozegrane chociażby mecze 16 kolejki angielskiej Premier League, tj. Crystal Palace vs Leicester oraz Chelsea vs Aston Villa.

Skróty Meczów i Bramki Online Meczyki

Skróty Meczów i Bramki Online Meczyki

Wynikiem 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Crystal Palace z Leicester. Chociaż na pewno dużo większy niedosyt czują Lisy, którzy byli dużo bardziej aktywniejszą ekipą, a poza poza tym nie wykorzystali chociażby rzutu karnego.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Chelsea z Aston Villa. Gospodarze byli można powiedzieć, że lepszym zespołem, ale ich skuteczność pozostawia cały czas wiele do życzenia.

Chelsea widać, że jest w dołku, Chcąc walczyć o czołowe miejsca na pewno muszą zaprezentować się zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce w ostatnich meczach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Crystal Palace – LeicesterPremier LeagueOglądaj online
Chelsea – Astn VillaPremier LeagueOglądaj online
PoprzedniDarmowe skróty meczów w internecie, bramki online, m.in. Valladolid vs Barcelona – 22 grudnia (wtorek)
NastępnySkróty meczów online, bramki, m.in. Newcastle vs Liverpool – 30 grudnia (środa)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.