Często wybieranymi firmami bukmacherskimi są lvbet.pl i noblebet.pl. Nie może to jednak zbyt mocno zaskakiwać. Wszak są to legalne podmioty hazardowe, które gwarantują wiele atrakcji. Nie wiesz, na którego buka online zdecydować się na początek? W odpowiedzi na to pytania pomoże nasz tekst, który porównuje obie te firmy.

Jakie bonusy na start są oferowane?

Zarówno na lvbet.pl, jak i na noblebet.pl możesz zainkasować atrakcyjne bonusy. Na potrzeby dzisiejszego tekstu chcemy skupić się na promocjach stricte powitalnych. W LV BET możesz otrzymać aktualnie (stan na 17 czerwca 2021 roku) bonus na start (promowany przez samego Jakuba Błaszczykowskiego) w wysokości 3333 PLN. W tym miejscu trzeba wyjaśnić, że ta kwota jest podzielona na trzy etapy. Na sam początek możesz zainkasować 2000 PLN. Przy drugiej wpłacie można zdobyć dwa razy mniej. Dodatkowo LV BET oferuje także atrakcyjny zakład bez ryzyka (333 PLN).

Jak to zaś wygląda na stronie noblebet.pl? Także nie będziesz zawiedziony bonusem na start. Wszak promocja powitalna daje szansę zainkasować nawet 2000 PLN. I też w trzech transzach. Przy pierwszym depozycie obowiązuje bonus 100% do 1200 PLN. To tutaj nie wszystko. Dodatkowo możesz zainkasować bonus od drugiego depozytu 50% aż do 600 PLN. Z kolei bonus od trzeciego depozytu wynosi w Noblebet dokładnie 100% do 200 PLN (tyle można zainkasować na sporty wirtualne).

Porównanie oferty i kursów

Jeśli chodzi o ofertę i kursy, to są one zbliżone. Warto wiedzieć, że zarówno LV BET, jak i Noblebet oferują wiele wydarzeń do typowania. Chodzi nam o sporty popularne i te niszowe. W związku z tym możesz grać np. piłkę nożną, skoki narciarskie, siatkówkę, koszykówkę, tenis ziemny, darts itd. Jak zaś wygląda sprawa z kursami pod kątem np. Euro 2020? 17 czerwca 2021 roku zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Holendrami, a Austriakami. W LV BET można obstawiać wiktorię Pomarańczowych po kursie 1.60. Tak, jak wspominaliśmy, ogólnie notowania są zbliżone. Wszak w Noblebhet można typować na wygraną Holendrów po kursie 1.62.

Na jakie dodatkowe funkcje można liczyć?

Warto wspomnieć o dwóch aspektach. W obu tych firmach hazardowych można obstawiać wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne nie tylko na stronach internetowych. Nie ma przeszkód, by typować interesujące nas kupony także dzięki aplikacjom mobilnym. Nie da się zaś ukryć, że to spore ułatwienie. Wszak możesz grać będąc nawet poza swoim mieszkaniem, domem itd. Warto zwrócić uwagę także na cashout oferowany przez LV BET i Noblebet. Dzięki temu możesz wcześniej wycofać zagrany przez Ciebie kupon akumulowany. To sposób, by zagwarantować sobie pieniądze i jednocześnie zaoszczędzić trochę nerwów.

Podsumowanie

LV BET ma bardziej atrakcyjny bonus powitalny. Wszak możesz tam zainkasować łącznie 3333 PLN. W przypadku Noblebet jest to zaś 2000 PLN. W innych aspektach te firmy hazardowe są bardzo podobne. M.in. pod względem oferty, dostępnych kursów, czy przydatnych funkcji, które ułatwiają typowanie i wygrywanie pieniędzy.

PoprzedniDarmowe skróty meczów z EURO 2020 w internecie – 21 czerwca
NastępnyPewne 50 PLN dla typerów na Copa America od STS