W niedzielę 16 czerwca rozpoczeły się Mistrzostwa Euopy U21. Podczas, to której imprezy występują Polacy. Nie miałeś okazji obejrzeć niedzielnych spotkań? W peł za darmo obejrzysz skróty tych konfrontacji.

Darmowe skróty z spotkań EURO U21 i Copa America 2019

Darmowe skróty z spotkań EURO U21 i Copa America 2019

Darmowe skórty i bramki online z Mistrzostw Europy U2:

„Z piekła do nieba” tak można nazwać niedzielny pojedynek Polaków z Belgią. Mecz bardzo źle ułożył siu dla podopiecznych Michniewicza, ale fantastycznie się zakończył. Biało -Czerwoni zagrali niezwykle skutecznie, a poza tym konsekwentnie przez większość pojedynków. A to się opłaciło, ponieważ EURO rozpoczelii i od wygranej 3-2.

Jedno z najciekawszych spotkań pierwszej kolejki Mistrzostw Europy do lat 21 do był niewątpliwie pojedynek pomiędzy Włochami, a Hiszpanią. Przede wszystkim temu, że w obu tych ekipach ciekawych zawodników nie brakuje. Sytuacji bramkowych obie ekipy sobie stworzyły sporo, ale skuteczność jednych ja i drugich był poniżej możliwości. Jednak z ostatecznego zwycięstwa mogli cieszyć się piłkarz, którzy wygrali 3-1.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Copa America 2019: skróty i bramki:

Argentyna zmagania w Copa America 2019 rozpoczęła od przegranej z Kolumbią 2-0. Mimo, że przez większość spotkania przewała ekipa Messiego i spółki to nie udało się dla nich strzelił nawet jednej bramki. Z ostatecznego triumfu mogła cieszyć się ekipa prowadzona przez Queiroza 2-0.

Cztery brami natomiast obejrzeli kibice podczas o pojedynki pomiędzy Paragwajem, a Katarem. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla tego pierwszego zespołu, bo wyszli na prowadzenie już w 4 minucie, ale ostatecznie musieli podzielić się punktami z rywalami, bowiem konfrontacja zakończyła się remisem 2-2.

Więcej skrótów znajdziesz na stronie skrotymeczow.pl

MeczDarmowy skrót online:
Polska – Belgia Oglądaj!
Włochy – Hiszpania Oglądaj!
Argentyna – Kolumbia Oglądaj!
Paragwaj – KatarOglądaj!
PoprzedniDarmowe skróty spotkań Copa America 2019 – 15 czerwca (sobota)
NastępnySkróty, m.in. z Mistrzostw Europy U21 – 18 czerwca (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.