komplet w wspomnianych rozgrywkach. Za nami takie konformacje, jak Roma vs Manchester United oraz Arsenal vs Villareal. Zobacz darmowe skróty z tych pojedynków.

Powtórki meczów, skróty online, bramki z Ligi Europy

Powtórki meczów, skróty online, bramki z Ligi Europy

W pierwszym pojedynku pomiędzy Arsenalem z Villarealem emocji nie brakowało od samego początku. Podobnie zresztą było w konfrontacji rewanżowej. Podczas wczorajszego meczu Rzymianie byli górą wyrywając 3-2. Jednak wynik z pierwszego meczu dał awans Czerwonym Diabłom.

Arsenal można powiedzieć, że był bardziej aktywniejszym zespołem od swoich przeciwników. Jednak z drugiej strony Kanonierzy kompletnie nie radzili sobie pod bramką rywali. Natomiast piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej byli niezwykle skoncentrowani przez cały mecz i tym samym zachowali przewagę z pierwszego meczu. Natomiast wczorajszy mecz pomiędzy Arsenal z Villarealem zakończył się bezbramkowym remisem.

Najnowszy kod promocyjny w eWinner

Wczorajsze wyniki sprawiły, że podczas meczu finałowego Ligi Europy, który będzie miał miejsce w Gdańsku zobaczymy zespół Manchesteru United oraz Villarealu.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Arsenal – VillarealLiga EuropyOglądaj online
AS Roma – Manchester UnitedLiga EuropyOglądaj online
PoprzedniPółfinały Ligi Europy: Skróty meczów online w internecie – 30 kwietnia
NastępnyPowtórki meczów, bramki, skróty meczów online w internecie – 16 maj
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.