Portugalczycy bardzo szybko wyszli na prowadzenie w pojedynku z Koreą Południową, bo już w 7 minucie. Jednak mimo sytuacji bramkowych podopieczni Sousy już nie strzelili żadnej bramki.

Darmowe skróty, bramki, skróty online, darmowe bramki

Francja mimo wygranej 2-0 nad Arabią Saudyjską nie zagrała zbyt dobrego pojedynku, mieli przede wszystkim spore problemy z wykończeniem sytuacji bramkowych. Jednak nie da się ukryć, że ten zespół posiada ogromny potencjał. Trójkolorowi są przecież zaliczani jako głowni faworyci do zdobycia Mistrzostwa Świata.

Mali było blisko wygranej z Panamą. Reprezentacja z Afryki była bardziej aktywnym zespołem przez większość spotkania i do 87 minuty prowadzili 1-1. Jednak ostatecznie padł remis, bo po jak Panama wykorzystała rzut karny w 87 minucie.

Argentyna niewątpliwie do pojedynki z Republiką Południowej Afryki przystąpiło jako zdecydowany faworyt. Mecz dla zespołu z Ameryki rozpoczął się bardzo dobrze, bo od prowadzenia w 4 minucie. Jednak blisko dwadzieścia minut później rywale doprowadzili do wyrównania. Zobacz, jakim wynikiem zakończył się ten mecz.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Bayern Monachium nie miał sobie równych w finale Pucharze Niemiec. Podopieczni Kovaca pewnie ograli RB Lipsk, a dwa gole strzelił Lewandowski.

Napoli sezon zakończyło porażkę z Bolonią na wyjeździe 3-2. Mimo, że podopieczni Ancelottigo przeważali przez większość pojedynku to nie potrafili sięgnąć po wygraną. Całe spotkani e rozegrali Milik jak i Zilieński. Jednak obaj nie wpisali się do protokołu meczowego jako strzelcy.

Można powiedzieć, ze dosyć sensacyjnie zakończyło się spotkanie finałowe Barcelony z Valencią. Duma Katalonii była faworytem do wygrania Pucharu Króla, ale ostatecznie przegrała 2-1. Jednak podopieczni Valverde przeważali przez zdecydowaną większość pojedynku, ale nie potrafili tego zamienić na bramki.