Nie miałeś okazji obejrzeć sobotnich spotkań w piłce nożnej? Nic straconego, bowiem za darmo możesz obejrzeć skróty i bramki z najmocniejszych lig zachodnich.

Darmowy skrót i bramki z spotkań ligowych

Liverpool nie ma zamiaru odpuścić w kontekście Mistrzostwa Anglii. W sobotę podopieczni Kloppa grali na wyjeździe z Newcastle. Owszem The Reds do boju przystąpili jako faworyci, po pierwszej połowie prowadzili 2-1. Jednak lepiej radziła sobie ekipa Srok. Zobacz jakim wynikiem zakończył się ten mecz.

PSG mimo, że tytuł Mistrzowski ma zapewniony to w dalszym ciągu prezentuje się poniżej oczekiwań. Dzisiaj ten zespół po raz kolejny nie zanotował wygranej, gdzie na własnym obiekcie zremisował 1-1 z Nice.

Bolesną porażkę zanotowała ekipa Atletico Madryt. Podopieczni Smione dostali ostre „lanie” od Espanyolu, bowiem mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Bayern po wpadce przed tygodniem dzisiaj sięgnął po pewną wygraną z Hannoverem. Podopieczni Kovaca wygrali u siebie 3-1.

BVB przed tygodniem zanotowało bolesną porażkę z Schalke 4-2. Dzisiaj mimo, że prowadzili po pierwszej połowie z Werderem 2-0, to ostatecznie zremisowali 2-2.