W sobotę 4 lipca zostały rozegrany chociażby pojedynek finałowy o Puchar Niemiec, w którym to wystąpiły zespołu Bayernu Monachium z Bayerm Leverkusen. I znowu swoją klasę pokazał Lewandowski który to nie raz pokazał w tym mecuz swoje umiejętności. Poza tym za nami chociażby, takie starcia jak Juventus vs Torino, Lazio vs AC Milan, czy też Mancheter United vs Bournemouth.

Skróty meczów online za darmo

Skróty meczów online za darmo

Rezultatem 4-2 zakończyło się spotkanie finaowe w Pucharze Niemiec pomiędzy Bayernem Monachim z Bayerem Leverkusen. Bawarczycy byli dużo lepszą ekipą od swoich rywali i zasłużebie siegneli po olejny tytuł w tym sezonie. Podczas meczu finałowego dwie bramki strzelił nie kto inny, jak Lewandowski.

Ekipa Juventusu nie dała najmniejszych szans zespołowi Torino w pojedynu derbowym. Piłkarze Starej Damy pewnie wygrali swoje spotkanie, aż 4-1. Chociaż można powiedzieć że wygrana mogłby być bardziej okazała, ponieważ podopieczni Sarriego mieli dogodne sytuacje do strzelania bramki.

BetFan kod promocyjny

Ekipa Pioliego zagrała niezywkle skuteczne podczas wyjzdowego spotkania z Lazio. I tym samym Milan mógł cieszyć się z jakże cennych trzech punktów. Ostatecznie mecz pomiędzy tymi zesołami zakończył się wygraną ekipy z San Siro 3-0.

Dosyć sensaycjnie rozpoczeło się spotkanie pomiędzy Manhesterem United z Bournemouth. Bowiem od prowadzenia gości. Jednak ekipa Czerwonych Diabłów pokazała swoją klasę i wygrała niezywkle pewnie te spotkanie, bo aż Bournemouth 5-2.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bayer – BayernBundesligaOglądaj online
Juventus – TorinoSerie AOglądaj online
Lazio – MilanSerie AOglądaj online
Manchester United – BournemouthPremier LeagueOglądaj online
PoprzedniSkróty meczów online za darmo, m.in. Napoli vs Atalanta – 2 lipca [czwartek]
NastępnyWideo sportowe – skróty meczów, m.in. Southampton vs Manchester City – 5 lipca [niedziela]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.