Piątek 31 maja był to ostatni dzień fazy grupowej Mistrzostw Świataa U20. Zobacz jak sobie poradziły takie potęgi jak Francja czy Portugalia!

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Francja okazała się lepsza od Mali wygrywając 3-2 i typ samym wygrała zmagania w grupie E. Mali dzięki lepszemu bilasnowi brakowemu od Panamy zajęła drugie miejsca i tym samym awansowała do kolejnej rundy.

Również fazie playoff zobaczymy Panamę, która zajęła trzecie miejsce w tej grupie, dzięki wygranej w ostatniej kolejce nad Arabią Saudyjską.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Niespodzianek nie brakowało w grupie w grupie F w ostatniej serii zmagań. Argentyna przegrała 2-1 z Koreą Południową i jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowi zajęli pierwsze miejsce tuż za Azjatami.

Portugalia chcąc awansować do kolejnej rundy miała wygrać spotkanie z RPA. Mimo ogromnej przewagi zespołu z Europy nie udało im się wygrać. A to sprawiło,że Portugalia sensacyjnie odpadła z Mundialu!

MeczDarmowy skrót i bramki
Mali – FrancjaOglądaj!
Panama – Arabia SaudyjskaOglądaj!
RPA -Portugalia Oglądaj !
Argentyna – Korea Południowa Oglądaj!
PoprzedniBramki i skróty z Mistrzostw Świata U20 -30 maja (czwartek)
NastępnySkrót spotkania finałowego LM: Tottenham – Liverpool – 1 czerwca (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.