W piątek 14 czerwca poznaliśmy brązowego medalistę Mistrzostw Świata U20. Poza tym kobiety rywalizują w piłkarskim Mundialu. Nie miałeś okazji obejrzeć piątkowych pojedynków. W pełni za darmo możesz obejrzeć skróty z tych konfrontacji.


Skróty i bramki online za darmo

Skróty i bramki online za darmo

W walce o brązowy medal Mistrzostw Świata U20 walczyły ekipy Włoch oraz Ekwadoru. Podczas regulaminowego czasu gry padł bezbramkowy remis. Mimo, że od pierwszej do ostatniej minuty tak naprawdę przeważała drużyna z Ameryki.

Na początku dogrywki Włosi mieli dobrą okazję do strzelania bramki, ponieważ sędzia podyktował rzut karny, którego nie wykorzystał Olivieri.

Nie od dzisiaj wiadomo, że „nie wykorzystane sytuacje się mszczą”. I tak właśnie było w tym przypadku, ponieważ Mina w 104 minucie umieścił piłkę w bramce i tym samym dał wygraną dla Ekwadoru 1-0. Lecz trzeba przyznać, że ta drużyna zasłużenie wygrała ten mecz, ponieważ z przebiegu pojedynku byli lepszym zespołem.

Darmowy bonus u bukmachera Kod promocji: BETONLINE

Mistrzostwa Świata kobiet:

Pierwszy piątkowy pojedynek to konfrontacja pomiędzy Japonia, a Szkocją. Azjatki do tej konfrontacji przystąpiły jako nieznaczne faworytki i wygrały 2-1. Lecz trzeba przyznać, ze były zdecydowanie mocniejszym i lepszym zespołem od rywali.

Kobiety natomiast rywalizują podczas swojego Mundialu. Włoszki do konfrontacji z Jamajką oraz reprezentacja kobiet Anglii w spotkaniu z Argentyną przystąpili jako zdecydowani faworyci. Jednak jedynie Włoszki wygrały bardzo przekonująco, bo 5-0. Natomiast podopieczne Neville przeważały od pierwszej minuty, ale wygrały skromnie jedynie 1-0.

MeczDarmowy skrót i bramki online
Włochy – EkwadorOglądaj!
Japonia – SzkocjaOglądaj!
Jamajka – WłochyOglądaj!
Argentyna – AngliaOglądaj!
PoprzedniMistrzostwa Świata kobiet: darmowe skróty i bramki – 13 czerwca (czwartek)
NastępnyDarmowe skróty spotkań Copa America 2019 – 15 czerwca (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.