Za nami kolejne już ostatnie pojedynki w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020. W poniedziałek 18 listopada zostaną rozegrane takie mecze, jak m.in. Włochy vs Armenia, Irlandia vs Dania, Grecja vs Finlandia, czy też Hiszpania vs Rumunia. Jeśli nie miałeś okazji obejrzeć tych potyczke to nic straconego, ponieważ są one dostępne online i to za darmo!

Obszerne skróty ze spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020

Obszerne skróty ze spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020

Włosi dominowali od pierwszej do ostatniej minuty podczas starcia z Armenią. Jednak wynik jaki padł w tamtym meczu robi wrażenie, ponieważ podopieczni Manciniego wygrali, aż 9-0. Na listę strzelców wpisywali się chociażby Zaniolo, czy Immobile, którzy strzelali po dwie bramki,

Duńczycy zagrali fatalne spotkanie z Irlandią, ponieważ przez całe spotkanie oddali zaledwie jeden celny strzał. Lepiej radzili sobie Irlandczycy. Jednak mecz zakończył się remisem 1-1.

BetFan kod promocyjny

Grecy śmiało można powiedzieć, że zagrali kapitalne spotkanie z Finami, gdzie to wygrali 2-1. Jednak wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie to podopieczni Schipa przeważali od pierwszej minuty.

Hiszpanie eliminacje zakończyli pewną wygraną, bo 5-0 z Rumunią. Jednak można powiedzieć, że podopieczni Moreno w drugiej połowie już tka solidnie nie grali, ponieważ po pierwszych 45 minutach prowadzili 4-0.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Włochy – Armeniaeliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Irlandia – Daniaeliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Grecja – Finlandiaeliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Hiszpania – Rumuniaeliminacje EURO 2020Oglądaj online!
PoprzedniObszerne skróty ze spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020 Serbia vs Ukaina – 17 listopada (niedziela)
NastępnyDarmowe skróty z eliminacji Mistrzostw Europy – 19 listopada (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.