Interesujesz się PKO Ekstraklasą? Nie miałeś okazji obejrzeć sobotnich spotkań? To nic straconego, ponieważ skróty jak i bramki możesz obejrzeć online i to za darmo.

Darmowe skróty i bramki online

Pierwsze sobotnie spotkanie zostało rozegra pomiędzy beniaminkiem – Rakowem Częstochowa, a Koroną Kielce. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego wydawało mało atrakcyjne dla widowiska spotkanie. I to się potwierdziło. kibice mogli obejrzeć jedynie jedną bramkę na początku drugiej połowy, gdzie to bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kovacević i tym samym Korona wygrała 1-0.

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

Również wynikiem 1-0 zakończył się pojedynek pomiędzy Wisłą Kraków, a Śląskiem Wrocław. Te spotkanie wygrali przyjezdni. Chociaż trzeba przyznać, że każdy spodziewał się znacznie więcej bramek w tym pojedynku.

„Niewątpliwie można czuć spory niedosyt po pojedynku Wisły z Śląskiem. Zapowiadało się ciekawe spotkane, bowiem ekipy w minionym sezonie sporo strzelały, ale i regularnie tracili bramki” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Piast po tym jak na początku sezonu notował porażki był faworytem rywalizacji z Lechem tym bardziej, że grał na własnym obiekcie. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla podopiecznych Fornalika, bo już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Lecz w ostatnim kwadransie znowu zaczęło dziać się coś złego w tym zespole jak to było w rywalizacji z BATE. Najpierw Huk otrzymał czerwoną kartę, zaś w 82 minucie Tomczyk wyrównał wynik spotkania na 1-1. I takim rezultatem zakończył się ten pojedynek.