Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”. Jest o co walczyć, ponieważ wystarczy wytypować poprawnie zmagania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus. Pula przeznaczona na tą akcję to 10 000 PLN.

„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic

„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego typera, który to posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do 13 grudnia 2019 r. 18:00. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej akcji kwalifikują się tylko kupony wielokrotne, na którym będą znajdować się wyłącznie z oferty przedmeczowej na zmagania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

BetFan kod promocyjny

Typy na każdy mecz muszą pochodzić z oferty podstawowej, tj. „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć zakładów. Jednak każdy z tych typów musi zostać zagrany za minimum 10 PLN. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie kupony zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, którego zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji oprócz wygranej weźmie udział w podziale puli nagród na ten konkurs, czyli 10 000 PLN.

Kod bonusowy u bukmachera BetClic Polska za darmo:

Popularny w Polsce legalny bukmacher BetClic Polska oferuje typerom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy kupon jest bez żadnego ryzyka. W przypadku przegranej cała stawka znajdzie się znowu na koncie gracza. Maksymalnie może to być 510 PLN. Zaś jak los się do Ciebie uśmiechnął i zakład został wygrany to cała kwota trafi do gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPodsumowanie wtorku w Lidze Mistrzów. Skróty online, m.in. Ajax va Valencia – 10 grudnia (wtorek)
NastępnyDarmowe skróty z Ligi Mistrzów w internecie, m.in. Club Brugge vs Real Madryt – 11 grudnia (środa)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.