Znamy już pierwszego finalistę Golden Cup, który awansował z rywalizacji pomiędzy USA vs Curacao. Nie miałeś okazji obejrzeć tego pojedynku. To skrót możesz obejrzeć za darmo online. Tego jak i innych pojedynków.

Darmowe skróty spotkań wraz z bramkami online

Darmowe skróty spotkań wraz z bramkami online

USA do pojedynku z Curacao przystąpiło jako zdecydowany faworyt, ale nie przełożyło się to na przebieg spotkania, gdzie Amerykanie wygrali skromnie 1-0. Mimo, że przeważali przez większość pojedynku.

Drużyna Wybrzeża Kości Soniowej do ostatniego spotkania w fazie grupowej przystąpiła jako trzecia drużyna. Chcąc myśleć o pewnym awansie do kolejnej rundy musieli wygrać swój mecz z Naimbią oraz liczyć na potknięcie RPA z Maroko. I tak się się stało Maroko przegrało swój pojedynek, zaś piłkarze Wybrzeża Kości Słoniowej nie mieli najmniejszych problemów z wygraną.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Rezultatem 3-0 zakończył się natomiast pojedynek pomiędzy Senegalem, a Kenią. Było to bardzo ważne zwycięstwo dla tej pierwszej drużyny, która dzięki temu zwycięstwu zapewniła sobie drugie miejsce w grupie C i tym samym awansowała do kolejnej fazy rozgrywek.

MeczRozgrywkiTransmisja online
USA – CuracaoGolden CupOglądaj!
Wybrzeże Kości Słoniowej – NaimbiaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Senegal – KeniaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
PoprzedniBramki i skróty z niedzielnych spotkań online – 30 czerwca
NastępnyESL One Cologne w CS:GO zakłady bez podaktu u bukmachera LvBet
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.