Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy bonusami za przegrane kupony z Copa America. Wystarczy zagrać dowolny kupon z tych rozgrywek, aby liczyć na kasę.

STS zmniejsza przegrane na Copa America w STS

STS zmniejsza przegrane na Copa America w STS

Trzeba powiedzieć, ze na pewno jest co obstawiać z rozgrywek Copa America, bowiem oferta bukmachera STS na ten turniej jest dosyć bogata. W dodatku przed nami takie starcia, jak m.in. Boliwia vs Urugwaj, czy też Chile vs Paragwaj.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna jest aktywna wyłącznie w dniach 21 czerwca do 28 czerwca.

50 PLN na Copa America od STS

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy obstawiać zakłady LIVE z Copa America. Dopuszczone przez bukmacher STS są zakłady SOLO i AKO.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

W przypadku przegranych kuponów gracz nie straic gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie na konto każda z użytkowników może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu gaczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • bonus o wartości 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPorównanie LV BET i Noblebet
NastępnySkróty meczów z EURO 2020, m.in. Belgia vs Portugalia – 27 czerwca
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.