Bukmacher Betfan posiada niezwykle ciekawą promocję na start swoim graczom, w której to można otrzymać nawet do 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bukmacher Betfan bonus do 3000 PLN na start

Bukmacher Betfan bonus do 3000 PLN na start

Betfan jest to polski legalny bukmacher. Typowanie u niego jest w pełni zgodne z polskim prawem, bowiem ten operator posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Z pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera Betfan.

Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać. Ponieważ warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Sam proces jest niezwykle szybki i prosty oraz nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne jest w tym wszystkim wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że zostanie aktywowany bonus za dokonanie trzech pierwszych depozytów.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Następnym korki jest dokonanie depozytu. Promocja po wpisaniu kodu promocyjnego obejmuje trzy pierwsze depozyty, a operator przyznaje bonus w wysokości wpłaty, czyli gracz dokonał wpłaty 600 PLN druga taka kwota pojawi się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać nawet 1000 PLN. To wszystko sprawia że za dokonanie trzech pierwszych depozytów na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza automatycznie po tym jak bukmacher Betfan zaksięguje wpłatę.

Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniBramki i skróty online z piłki nożnej – 27 lipca (sobota)
NastępnyDarmowe bramki i skróty z spotkań piłki nożnej – 30 lipca (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.