Śmiało można powiedzieć, że zbyt ciekawych pojedynków w poniedziałek 10 marca w piłce nożnej było, jak na lekarstwo. Bowiem jedyne godne uwagi spotkania miały miejsce w włoskiej Serie A oraz angielskiej Premier League, gdzie to doszło do pojedynków pomiędzy Sassuolo z Brescią oraz Leicester z Aston Villa.

Meczyki. Bramki i skróty meczy online za darmo

Meczyki. Bramki i skróty meczy online za darmo

We włosiem Serie A został rozegrany pojedynek pomiędzy Sassuolo z Brescią. Warto jest zaznaczyć, że był on rozgrywany bez publicznością. Goście jedynie w pierwszej połowie byli wstanie powalczyć z rywalami. Ostatecznie lepsi okazali się gospodarze 3-0.

Dużo mocniejszym zespołem byli gospodarze, którzy to potrafili wykorzystać swoje sytuacje i bez najmniejszych problemów wygrali swój pojedynek” – pisze typer portalu typydnia.net.pl

BetClic kod promocyjny na start

Spotkanie pomiędzy Leicester z Aston Villa było spotkanie na przełamanie, ponieważ obie te drużyny podczas ostatnich pojedynków miały ogromne problemy z zanotowaniem wygranej. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się podczas tego pojedynku gospodarze, którzy wygrali bez najmniejszych problemów 4-0.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Leicester – Aston VillaPremier LeagueOglądaj online
Sassuolo – BresciaSerie AOglądaj online