W czwartek 13 czerwca doszło do dwóch spotkań podczas Mistrzostw Świata kobiet. Zostały rozegrane pojedynki pomiędzy Australią, a Brazylią oraz RPA, z Chinami. Skróty i bramki z tych spotkań można w pełni za darmo obejrzeć online.

Bramki i skróty online za darmo z Mistrzostw Świata kobiet

Bramki i skróty online za darmo z Mistrzostw Świata kobiet

O godz. 18:00 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Australią, a Brazylią, które bardzo dobrze rozpoczęło się dla tych drugich. Brazylijki zaczęły przeważać i już po 38 minutach prowadziły 2-0. Jednak jeszcze przed przerwą bramkę na 2-1 dla Australii strzeliła Foord.

W drugiej połowie to właśnie Brazylijki stworzyły sobie, aż dziewięć sytuacji bramkowych, przy trzech Australijek. Jednak to z tego jak Canarinhos nie trafiły żadnej bramki. Gola na 2-2 strzeliła Logarzo, zaś osiem minut później samobójcze trafienie zanotowała Monica i trzy punkty zdobyła Australia.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

„Bardzo cenne trzy punkty w kontekście kolejnej rundy zdobyły Chinki, które pokonały RPA. Takiego szczęścia nie miały Brazylijki, które prowadziły 2-0 z Australią, ale sami chyba nie widzą jak ten pojedynek przegrały 3-2” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Chinki myśląc o awansie do kolejnej rundy Mistrzostw Świata musiały wygrać mecz z RPA. Podopieczne Jia Xiuquana przeważały przez wiejskość konfrontacji, ale wygrały skromnie tylko 1-0.

MeczDarmowy skrót i bramki online
Australia – BrazyliaOglądaj!
RPA – ChinyOglądaj!
PoprzedniBramki i skróty za darmo online – 12 czerwca (wtorek)
NastępnyPodsumowanie piątkowych spotkań – 14 czerwca
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.