Za nami czwartek 10 października. Ten dzień w piłce nożnej stał pod dyktandem spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020. Swoje spotkanie rozegrali chociażby Polacy, którzy mierzyli się na wyjeździe z Łotwą. Poza tym zostały rozegrane takie konfrontacje jak Rosja va Szkocja czy Holandia vs Irlandia Północna. Skróty i bramki z czwartkowych pojedynków są dostępne online.

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki

Polacy mimo, że do rywalizacji z Łotwą przystąpili jako zdecydowany faworyt to na pewno nie do końca zagraliśmy dobrego spotkania. Były momenty, że oddawaliśmy inicjatywę dla niżej notowanej drużyny. Jednak ostatecznie po hat tricku Lewego nasz zespół wygrał 3-0.

Blisko niespodzianki było podczas rywalizacji pomiędzy Holandią z Irlandią Północną. Oranje do tego pojedynku przystąpili jako faworyci. jednak dwie bramki, które dały im ostatecznie zwycięstwo strzelili w doliczonym czasie gry. Ostatecznie konfrontacja zakończyła się wynikiem 3-1.

BetClic kod promocyjny na start

Rosjanie nie zwalniają tempa. W czwartek Sborna na własnym obiekcie pokonała Szkocję 4-0. Warto jest podkreślić, że Rosjanie nie dali najmniejszych szans Szkotom, gdzie przeważali przez zdecydowaną większość spotkania.

Sborna z meczu na mecz gra coraz lepiej. Czerczesow bardzo dobrze ułożył tą drużynę i tego efekty są widoczne już gołym okiem. ” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Swoje spotkanie rozegrała w czwartek Macedonia Północna, czyli najbliższy rywal Polaków podczas eliminacji. Ten zespół mierzył się na własnym obiekcie z Słowenią i zanotował wygraną 2-1.

Jednak najciekawsze dzisiejsze spotkanie w naszej grupie jakie zostało rozegrane w czwartek to rywalizacja pomiędzy Austrią, a Izraelem. Zapowiadał się pojedynek, w którym bramek nie zabraknie i ten mecz nie zawiódł. Ostatecznie wygrali Austriacy 3-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Holandia – Irlandia Północna Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Rosja – Szkocja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Łotwa – Polska Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Austria – Izrael Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Macedonia Północna – Słowenia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
PoprzedniSkrót online i bramki za darmo: Niemcy vs Argentyna – 9 października (środa)
NastępnyEliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki m.in. Turcja vs Albania – 11 października (piątek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.