Legalny bukmacher Milenium oferuje na start swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na: freebet o wartości 20 PLN, bonus równowartości depozytu, a także Cashback do 150 PLN. Łącznie dzięki wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” można liczyć na 3170 PLN.

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Ta oferta powitalna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Pierwsza czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Mona to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe oraz wybrać login i hasło. To sprawia, że założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, a poza tym jest bardzo proste.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Należy jednak pamiętać, żeby dokonać odblokowania bonusu. Tą czynność można jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już użytkownik nie będzie posiadał możliwości, aby wpisać ten kod.

Darmowe środki za pierwszą wpłatę do 1500 PLN

Chcąc liczyć na darmowe środki należy przemyśleć większość pierwszego depozytu, ponieważ jedynie pierwsza wpłata jest objęta promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości jej depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 300 PLN. Również 300 PLN otrzyma w formie premii za depozyt, ale w formie środków bonusowych.

Maksymalnie można liczyć na bonus nawet o wartości 1500 PLN. Chcąc otrzymać taką kwotę należy wpłacić 1500 PLN lub więcej.

Freebet 20 PLN za depozyt od bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Milenium przyznaje darmowy freebet o wartości 20 PLN. Chcąc go otrzymać należy dokonać pierwszego depozytu o wartości minimum 50 PLN.

BetFan kod promocyjny

Cashback do 115 PLN u bukmachera Milenium

Pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zaznaczyć opcje „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym, aby liczyć na tą formę bonusu.

Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to wspomniany bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza!

Happy Hours u bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach. Codziennie są to inne, ale informacja o trwaniu akcji „Happy Hours” znajduje się na stronie bukmachera Milenium.

Chcąc liczyć na większe wygrane o 14% wystarczy zagrać kupon w czasie trwania „Happy Hours”, a poza tym zagład musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDarmowe obszerne skróty spotkań, m.in. Manchester United vs Brighton – 10 listopada (niedziela)
NastępnyDarmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy, m.in. Turcja vs Islandia – 14 listopada (czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.