Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze spotkania, jakie miały miejsca w piłce nożnej w dniu 23 czerwca były to starcia, Barcelony z Ath. Bilbao. Totttenhamu z West Ham, czy też Verony z Napoli. Obszerne skróty i bramki z tych pojedynków dostępną za w internecie i to w dodatku za darmo.

Skrót meczu Tottenham West Ham za darmo online

Skrót meczu Tottenham West Ham za darmo online

Tottenham trzeba powiedzieć, że zdecydowanie zdobył komplet punktów w rywalizacji z West Hamem. Koguty przeważali przez większość pojedynków i to właśnie oni dyktowali tempo tego starcia. Ostatnie podopieczni Mourinho mecz wygrali 2-0.

BetFan kod promocyjny

Barcelona do rywalizacji z Ath. Bilbao przystąpiła, jako zdecydowany faworyt. Owszem piłkarze Dumy Katalonii przeważali przez zdecydowaną większość spotkania. Jednak wygrali skromnie tylko 1-0. W dodatku bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w ostatnich minutach meczu.

Po raz kolejny Barcelona przeważała przez większość meczu, ale zbyt wiele z tego nie wynikało. Ekipa Dumy Katalonii pod bramą rywali wygląda na nieco zagubionych i to było widoczne po raz kolejny w meczu z Baskami” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Komplet punktów zdobyła drużyna Napoli, która na wyjeździe ograła 2-0 zespół Verony. Chociaż trzeba zaznaczyć, że było to wyrównane spotkanie. Odnotować warto jest, że dla ekipy Napoli jedną z bramek strzelił Milik.

MeczRozgrywkiBramki i skrót
Tottenham – West HamPreamier LeagueOglądaj online
Barcelona – Ath. BilbaoLaLigaOglądaj online
Verona – NapoliSerie AOglądaj online
PoprzedniSkróty meczy za darmo w internecie online, m.in. Real Sociedad vs Real Madryt – 21 czerwca [niedziela]
NastępnyObszerne skróty meczy online w inernecie, m.in. Napoli vs Spal – 28 czerwca [niedziela]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.