Wczorajszego wieczoru mogliśmy emocjonować się spotkaniami towarzyskimi. Za nami przecież takie rywalizacje, jak chociażby Polska vs Ukraina, Francja vs Finlandią, Lochy vs Estonia i Holandia vs Hiszpania.

Mecze towarzyskie: Obszerne skróty za darmo w internecie, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania

Mecze towarzyskie: Obszerne skróty za darmo w internecie, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania

Pomimo, że Polacy nie zagrali zbyt dobrego spotkania z Ukrainą to nasz zespół zanotował wygraną 2-0. Nie mniej jednak wyraźnie odstawaliśmy od swoich przeciwników.

Dosyć niespodziewaną porażkę zanotowali Francuzi, którzy przeważali przez większość rywalizacji z Finlandią, a pomimo to przegrali 2-0.

Wysokie i zarazem przekonujące zwycięstwo zanotowali Włosi. Najbliżsi rywale Biało – Czerwonych pomimo, że zagrali w meczu dosyć rezerwowym składem to ostatecznie sięgnęli po wygraną 4-0.

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Holandią z Hiszpanią. Pomimo, że nieco bardziej aktywniejszą ekipą byli przyjezdni to ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – UkrainaMecz towarzyskiOglądaj online
Francja – FinlandiaMecz towarzyskiOglądaj online
Włochy – EstoniaMecz towarzyskiOglądaj online
Holandia – HiszpaniaMecz towarzyskiOglądaj online
PoprzedniSkróty meczów za darmo w internecie online, m.in. Lazio vs Juventus, Valencia vs Real Madryt – 8 listopada (niedziela)
NastępnyBaraże o Mistrzostwa Europy: Bramki i skróty meczów za darmo, m.in. Irlandia vs Słowacja, Serbia vs Szkocja – 12 listopada (czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.