Bukmacher Forbet w dniu 21 maja rozpoczyna konkurs, w których są do wygrania, m.in. cztery pakiety na Ligę Narodów siatkarzy w Mediolanie. Można w pełni za darmo obejrzeć mecze Polaków z Argentyną oraz Serbią.

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Każdy gracz, którzy posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udział w walce o nagrody.

Konkurs dostępny jest w dniach 21 maja – 11 czerwca.

Przed trzy tygodnie należy zbierać punkty, które otrzymuje się za kupony. Im więcej zdarzeń znajdując się na kuponie to bukmacher przyzna więcej puntów.

Walcz o nagrody z bukmacherem Forbet

Wygrają Ci gracze, którzy na koniec zmagań będą mieli najwięcej punktów. Ranking jest aktualizowany co 24 godziny i dostępny jest na stronie bukmachera Forbet.

Nagrody są okazałe. Bukmacher łącznie nagrodzi stu najlepszych typerów. Gracze z miejsc 1-3 oraz dziesiąty zawodnik klasyfikacji wygrają pakiety na wyjazdowe spotkanie Polaków z Argentyną oraz Serbią, które zostaną rozegrane we włoskim Mediolanie. W skład pakietów wchodzą wchodzą przelot do Mediolanu, bilety na mecze Polaków w Lidze Narodów pomiędzy Polską z Argentyną oraz Serbią, wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu.

Pełna lista nagród można znaleźć na stromnie bukmachera Forbet.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Pakiet na start

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet to warto je założyć. Ponieważ już na start gracze otrzymują bonus w wysokości 50 PLN i to bez wpłaty. Warunek to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji.

Poza tym oferta bukmachera jest bardzo szeroka i bogata, zarówno jeżeli idzie o mecze przedmeczowe jak i na żywo. Poza tym operator posiada częste promocje dla swoich graczy, gdzie można wygrać ciekawe nagrody.

Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego bukmachera w pełni za darmo mogą oglądać mecze online w TV Forbet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPodsumowanie niedzielnych spotkań ligowych: skróty i bramki – 19 maj
NastępnyDarmowe bramki i skróty spotkań – 22 maja (środa)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.