Bukmacher eWinner PL online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy co weekend extra bonusami za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć dowol

Darmowe freebety za obstawienie meczy od eWinner

Darmowe freebety za obstawienie meczy od eWinner

Trzeba dodać, że na pewno jest co obecnie obstawiać z piłki nożnej, ponieważ rozgrywane są mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Serie A, LaLiga, Bundesliga, czy też Ligue 1.

Natomiast leglany bukmacher www.eWinner.pl w swoje ofercie ma akcję „50 PLN co weekend z piłką nożną”, która jest aktywna wyłącznie w każdą sobotę oraz niedzielę aż do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy:

Bukmacher eWinner w promocji „50 PLN co weekend z piłką nożną” dopuszcza jedynie zakłady wielozdarzeniowe, które to w dodatku muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 2.50
  • stawka dokładnie 49 PLN
polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2021

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freeebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Nowy kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom na sam start w postaci bezpiecznego pierwszego kuponu do 110 PLN oraz premii za drugi depozyt do 500 PLN.

Jednak chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPowtórki meczów w internecie online za darmo, m.in. PSG – Lille – 29 października (piątek)
NastępnyDarmowe skróty meczów w internecie, m.in. Tottenham – Manchester United – 30 października (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.