Każdy z nas zna to miasto w Nevadzie, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu było zwykłym, małym miasteczkiem kolejowym. Jednakże w ostatnich czasach wiele się tam zmieniło – jakie zmiany spowodował więc koronawirus w osławionym mieście ,,grzechu”? O tym dowiesz się już za chwilę!

Koronawirus

Naturalnie sytuacja z tą całą pandemią wiele zmieniła, ponieważ rząd federalny praktycznie zamknął większość interesów, nie mówiąc już o tym, że z powodu braku lotów międzynarodowych, źródełko dochodu, które napędzało Las Vegas praktycznie wyschło. Wiele przybytków które głównie się z tego utrzymuje – teraz praktycznie zwija swoje interesy, i prawdopodobnie nie otworzy już się ponownie – a to szkoda, ponieważ po pandemii będzie małe prawdopodobieństwo, ze nowi bukmacherzy z darmowymi bonusami przywitają nowy nawał turystów, którzy będą spragnieni poznania całego ,,miasta grzechu”.

Jeśli zdecydujesz się przyjechać do Las Vegas (po pandemii)

Grając w pokera w Las Vegas, należy zawsze zakładać, że stracisz wszystkie pieniądze. Pamiętaj, że poker jest grą trudną do przewidzenia, dlatego umiejętności się mocno liczą. Zwróć uwagę na różnicę między zwykłym graczem a kimś z tzw. ,,górnej półki”.  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak duża jest różnica. Jeśli przy jednym stole postawimy najlepszych graczy na świecie i typowych przypadkowych graczy, to najlepsi gracze po prostu ich ograją. Dzięki powyższemu naturalnemu rozróżnieniu nie musisz się martwić, że pokerowa elita w magiczny sposób znajdzie się przy Twoim stole i cię ogra. Dlaczego? To proste, ponieważ nie chcą tracić czasu, bo w końcu wolą wygrywać duże pieniądze a nie grosze. 

Odlicz sobie kwotę na grę

Każdy, kto przyjeżdża do Las Vegas, zapewne usiądzie przy przynajmniej jednym stole. Jeśli jednak nie będziesz w stanie właściwie zarządzać swoimi środkami, stracisz je wszystkie. Każdy pokerzysta wie, że są rzeczy takie jak zarządzanie swoimi pieniędzmi, ale wielu graczy zwykle to nie obchodzi. To bardzo zła cecha, ponieważ w pewnym momencie taki gracz może obudzić się bez pieniędzy. Dlatego też weź odlicz sobie pewną kwotę, którą chcesz wydać (najlepiej w gotówce) i w idealnym wypadku byłoby, gdybyś jechał tam wraz z grupą znajomych. W takim wypadku jest niska szansa na to, że ktoś cię naciągnie, i pobyt w Las Vegas będziesz mógł dodać do tych zaliczonych.

Czy Las Vegas otworzy się na turystów w najbliższym czasie?

Jest to bardzo mało prawdopodobne, z racji tego że przecież musimy wziąć pod uwagę to, że transport międzynarodowy nie ruszy przed początkiem 2022 – a tak naprawdę nie mamy żadnej gwarancji na to, że szczepionka będzie na tyle efektywna, aby pandemia została wygaszona w tylu miejscach naraz, żeby powrót do stanu przed pandemii okazał się rzeczywistością. Bardzo jest prawdopodobne, że dopiero w okolicach 2023 sytuacja będzie na tyle opanowana, że normalna podróż do Las Vegas stanie się rzeczywistością dla mas, które podróżowały tam przed ogłoszeniem pandemii.

PoprzedniBramki. skróty, powtórki meczów online w internecie – 21 stycznia
NastępnySkróty meczów. Darmowe powtórki online w internecie – 24 stycznia