We wtorek 15 października doszło chociażby do takich pojedynków jak Szwecja vs Hiszpania, czy też Szwajcaria vs Irlandią podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Skróty i bramki tych pojedynków dostępne są online i to za darmo.

Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Rezultatem 3-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Finlandią, a Armenią. Gospodarze zasłużenie wygrali ten pojedynek, ponieważ byli dużo lepszym zespołem od swoich rywali.

Sporą niespodziankę sprawili Grecy, którzy pokonali u siebie Bośnię Hercegowinę 2-1. Gospodarze tego spotkania mimo, że zawodzili przez zdecydowaną większość tych eliminacji podczas wtorkowego spotkania byli dużo lepszym zespołem i zasłużenie wygrali.

BetClic kod promocyjny na start

Szwajcarzy do rywalizacji z Irlandią przystąpili jako faworyci i z swojego zadania wywiązali się bardzo dobrze, ponieważ wygrali swój pojedynek 2-0.

Hiszpanie do 92 minuty spotkania przegrywali z Szwecją 1-0. Jednak w ostatnich minutach doliczonego czasu gry grę na swoje barki wziąć Rodrigo, który strzelił bramkę na wagę remisu.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Finlandia – Armenia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Grecja – Bośnia HercegowinaEliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Szwajcaria – Irlandia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szwecja – Hiszpania Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
PoprzedniSkróty i bramki online za darmo z eliminacji Mistrzostw Europy 2020 – 14 października (poniedziałek)
NastępnySkróty i bramki ze spotkań ligowych m.in. z LaLigi – 18 października (piątek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.