Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom oferuje każdemu użytkownikowi mniejsze przegrane za zagrane kupony z europejskich pucharów. Na konto typera może regularnie trafiać po 50 PLN.

Cashback do 50 zł za nietrafione kupony w STS

Cashback do 50 zł za nietrafione kupony w STS

A trzeba dodać, że przede wszystkim z naszego punktu widzenia zapowiadają się bardzo ciekawe mecze, ponieważ dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. HJK – Pilzno, Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.STS.pl, który oferuje akcję promocyjną „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59.

50 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Poza tym bukmacher STS wymaga od gracza, aby typ z oferty przedmeczowej, a kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Użytkownik, który zagra zakład spełniający powyższe warunki promocji i jego zakład okazał się przegrany to typer otrzyma zwrot 15% wartości stawki i to za każdy rozliczone negatywnie kupon. Najwyższa wartość na jaką może liczyć każdy gracz to nawet 50 PLN.

Jaki kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to użytkownicy mogą liczyć na darmową kasę. A dokładnie mówiąc za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów użytkownik otrzyma premię, która łącznie wynieść może nawet 1500 PLN.

Poza tym wszystkie pierwsze kupony kolejno z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte ubezpieczaniem. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki!

Jednak koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A należy nadmienić, że cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniBukmacher STS online rozdaje bonusy na start. DO 1640 PLN dla każdego gracza
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.