W czwartek 17 czerwca zostały rozegrane kolejne spotkania w ramach Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej, a doszło do następujących potyczek Ukraina vs Macedonia, Dania vs Belgia oraz Holandia vs Austria.

Bramki, skróty, obszerne skróty meczów z EURO 2020 w internecie

Bramki, skróty, obszerne skróty meczów z EURO 2020 w internecie

Macedonia była skazywana na porażkę w rywalizacji z Ukrainą. I owszem z wygranej mogli cieszyć się nasi wschodni sąsiedzi. Nie mniej jednak reprezentacja Macedonii pozostawią po kolejny po sobie dobry ślad. Wczorajsze starcie zakończyło się wynikiem 2-1.

Duńczycy trzeba powiedzieć, że podnieśli się po sytuacji z Erikansem i wczoraj dobrze prezentowali się w spotkaniu z Belgią, ale ostatecznie przegrali 2-1.

polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2021

W ostatnim wczorajszym spotkaniu Holendrzy pokonali Belgię 2-1. Jednak Oranje nie zagrali porywającego spotkania, w którym przeważali przez większość starcia. Bowiem przez całe spotkanie oddali zaledwie trzy celne strzały.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Ukraina – MacedoniaEURO 2020Oglądaj online
Dania – BelgiaEURO 2020Oglądaj online
Holandia – AustriaEURO 2020Oglądaj online
PoprzedniEURO: Bramki, skróty, obszerne skróty meczów w internecie, m.in. Francja – Niemcy online – 15 czerwca
NastępnyObszerne skróty meczów EURO 2020 za darmo w internecie, m.in. Niemcy – Portugalia – 19 czerwca
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.