Specjalny pakiet powitalny nowym graczom przygotował bukmacher eFortuna. Użytkownicy już na start mogą otrzyma łączny bonus o wartości nawet 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Dodać jest warto, że w skład pakietu powitalnego wchodzi: bonus bez depozytu o wartości 20 PLN, premię za depozyt do 2000 PLN, zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Pierwsza czynność jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie użytkownikowi dosłownie chwile i nie sprawia, żadnych problemów.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jedyna opcja, aby to zrobić.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych gracz otrzyma bonus o wartości 20 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza i to bez dokonania depozytu. I od razu gracz będzie mógł za nie obstawiać mecze.

polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2020

Bonus do 2000 PLN za dokonanie wpłaty:

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać wpłaty otrzyma premie równowartości depozytu. Otrzymane środki będzie mógł gracz wykorzystać na zakłady bukmacherskie Fortuna.

Przykład: Gracz wpłacił 1500 PLN, taka samą wartość znajdzie się na jego koncie, ale w formie środków bonusowych.

Warto jest wiedzieć, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to, aż 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Typer, który dokonał pierwszego depozytu może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN. Promocją objęte są zarówno kupony SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI.

Twój zakład okazał się wygrany? To super, cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. A przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot całej stawki do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDarmowe skróty meczów w internecie, m.in. Polska – Finlandia – 7 października [środa]
NastępnySkróty meczów z Ligi Narodów, m.in. Polska vs Włochy – 11 października [niedziela]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.