Bukmacher Forbet w dniu 14 maja zachęca do grania u siebie, gdzie to zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu , aby cieszyć się z większej wygranej.

Większe wygrane u bukmachera w maju

Większe wygrane u bukmachera w maju

W tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji to zawarcie kuponu w dniu 14 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. W akcji dopuszczalne są jedynie zdarzenie przedmeczowe, ale z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Należy pamiętać, że z tej akcji są promocji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%, jeżeli kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPiłkarska niedziela, skróty i bramki za darmo – 12 maja
NastępnyBramki i skróty grupa spadkowa LOTTO Ekstraklasy – 14 maja (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.